Hem » ALPINT » SKIDOR ALPINT » Produkt
  • ATOMIC PUNX FIVE
  •  

ATOMIC PUNX FIVE

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
LÄNGD:
PAKET BINDNING:
2995,00 SEK
2995,00 SEK
2995,00 SEK
2995,00 SEK
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)

Beskrivning

ATOMIC PUNX FIVE

LÖS SKIDA. Bindning köpes separat till ett rabatterat paketpris, montering ingår.
Välj rekommenderad bindning i scrollisten ovan: Tyrolia Attack 11 eller Tyrolia Attack 13.

 

1 år FRI Slip/Vallning på köpet 

Leverantörsbeskrivning.

The nice ‘n’ steezy freestyle ski ready to get creative in the park.

Punx 5 is Punx 7’s chippy younger brother – smaller, louder and probably braver in a fight. Shaped for future X-Games winners, with twin tips and Atomic Park Rocker, it’s a great stick for training hard and honing your tricks. And with an extra durable construction it’s pretty much bomb proof.

• Full Cap
• Light Woodcore
• Resist Edge
• Structured Top Sheet

PARK ROCKER 15/70/15

 

Specifikationer

Artnr: AA0026650
Artnr: AA00266501
Artnr: AA00266502
Artnr: AA00266503
Artnr: AA00266504
Artnr: AA00266505
Artnr: AA00266508
Artnr: AA00266509
Artnr: AA00266512
Artnr: AA00266513
Artnr: AA00266516
Artnr: AA00266517

Omdöme

Lämna ett omdöme

54352
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om

MER FRÅN SAMMA VARUMÄRKE

  • Atomic
    ALPINPJÄXOR DAM
    3295,00 SEK
  • Atomic
    Gjutning av innesko/skal. Detta ingår i priset. Värde: 500.-
    4795,00 SEK
  • Atomic
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    2795,00 SEK
  • Atomic
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    från 2395,00 SEK
    (Ord. Pris: 3000,00 SEK)
  • MER FRÅN SAMMA KATEGORI

  • Atomic
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    från 2395,00 SEK
    (Ord. Pris: 3000,00 SEK)
  • Atomic
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    4995,00 SEK
    (Ord. Pris: 5995,00 SEK)
  • Atomic
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    2195,00 SEK
  • Atomic
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    6995,00 SEK
    (Ord. Pris: 7995,00 SEK)