Hem » ALPINT » SKIDOR ALPINT » Produkt
  • ATOMIC PUNX FIVE
  •  

ATOMIC PUNX FIVE (PAKET)

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
LÄNGD:
PAKET BINDNING:
2995,00 SEK
2995,00 SEK
2995,00 SEK
2995,00 SEK
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)
4195,00 SEK Ord. Pris (4995,00 SEK)
4395,00 SEK Ord. Pris (5195,00 SEK)

Beskrivning

ATOMIC PUNX FIVE

LÖS SKIDA. Bindning väljer du valfritt och till ett rabatterat paketpris, då ingår montering. Kolla rekommenderad bindning i rull listen ovan...

 

1 år FRI Slip/Vallning på köpet 

Leverantörsbeskrivning.

The nice ‘n’ steezy freestyle ski ready to get creative in the park.

Punx 5 is Punx 7’s chippy younger brother – smaller, louder and probably braver in a fight. Shaped for future X-Games winners, with twin tips and Atomic Park Rocker, it’s a great stick for training hard and honing your tricks. And with an extra durable construction it’s pretty much bomb proof.

• Full Cap
• Light Woodcore
• Resist Edge
• Structured Top Sheet

PARK ROCKER 15/70/15

 

Specifikationer

Artnr: AA0026650
Artnr: AA00266501
Artnr: AA00266502
Artnr: AA00266503
Artnr: AA00266504
Artnr: AA00266505
Artnr: AA00266508
Artnr: AA00266509
Artnr: AA00266512
Artnr: AA00266513
Artnr: AA00266516
Artnr: AA00266517

Omdöme

Lämna ett omdöme

MdPdXt
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om

MER FRÅN SAMMA KATEGORI

  • 1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    5995,00 SEK
    (Ord. Pris: 6995,00 SEK)
  • 1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    5195,00 SEK
    (Ord. Pris: 6500,00 SEK)
  • 1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    3495,00 SEK
    (Ord. Pris: 4400,00 SEK)
  • 1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    5495,00 SEK