• BLIZZARD Dam BLACK PEARL 88
  • ROCKER CAMBER ROCKER
  • LITE CORE
  •  
  •  
  • LITE CORE

BLIZZARD BLACK PEARL 88 (PAKET)

1 2 3 4 5
(3.4/5) Baserat på 18 betyg.
LÄNGD:
PAKET BINDNING:
5195,00 SEK
6395,00 SEK Ord. Pris (7195,00 SEK)
6395,00 SEK Ord. Pris (7195,00 SEK)
6595,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6595,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6695,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6695,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6395,00 SEK Ord. Pris (7195,00 SEK)
5195,00 SEK
6595,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6695,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6395,00 SEK Ord. Pris (7195,00 SEK)
6395,00 SEK Ord. Pris (7195,00 SEK)
6595,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6595,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6695,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
6695,00 SEK Ord. Pris (7395,00 SEK)
5195,00 SEK
5195,00 SEK
5195,00 SEK

Beskrivning

BLIZZARD Dam BLACK PEARL 88

LÖS SKIDA. Bindning väljer du valfritt och till ett rabatterat paketpris, då ingår montering. Kolla in varugruppen BINDNINGAR.

1 år FRI Slip/Vallning på köpet

Damernas motsvarighet till BRAHMA…

Leverantörsbeskrivning.

THE BEST SELLING SKI IN THE COUNTRY...

As the world's best selling women's ski, the Black Pearl 88 shines as the versatile, all-around ski offering the ultimate ride through all types of terrain. With an 88 mm waist, and a women's specific Carbon Flipcore W.S.D. construction, the Black Pearl 88 performs on groomers, in the trees, through bumps and in powder. Its lightweight construction, early rise tip and tail, and camber underfoot make this ski a go-to for ripping female skiers as well as those looking for the confidence to up their game.

SIDECUT: 126-88-110 mm (159)
RADIUS: 159cm/14,5m

Specifikationer

Artnr: ART011267
Artnr: ART0112671
Artnr: ART01126711
Artnr: ART0112672
Artnr: ART01126722
Artnr: ART0112673
Artnr: ART01126733
Artnr: ART0112674
Artnr: ART01126741
Artnr: ART0112675
Artnr: ART0112676
Artnr: ART0112677
Artnr: ART01126771
Artnr: ART0112678
Artnr: ART01126782
Artnr: ART0112679
Artnr: ART01126794
Artnr: ART011268
Artnr: ART0112680
Artnr: ART011269

Omdöme

Lämna ett omdöme

DU5Fr4
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om

MER FRÅN SAMMA KATEGORI

  • 1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    4495,00 SEK
  • 1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    från 4995,00 SEK
  • 1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    från 5995,00 SEK
  • DAM FAVORITSKIDOR
    från 5195,00 SEK