(Paket) Swenor Carbonfibre

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
Bindning:
Rull motstånd:
2895,00 SEK Ord. Pris (3495,00 SEK)
2895,00 SEK Ord. Pris (3495,00 SEK)
2895,00 SEK Ord. Pris (3495,00 SEK)
2895,00 SEK Ord. Pris (3495,00 SEK)
2995,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
2995,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)
3095,00 SEK Ord. Pris (3595,00 SEK)

Beskrivning

Swenor Carbonfibre

Fri frakt 0:-

Komplett Paket Skida/Bindning monterat och klart

Beskrivning

Stomme av laminerad träkärna och glasfiber. Mycket god vibrationsdämpning.

Mindre hjul än Fibreglass och Finstep.

Lämplig för damer och juniorer.

Hjuldiameter: 65 mm

Hjulbredd: 40 mm

Vikt: 1830 g

Längd: 720 mm

Specifikationer

Artnr: ART010088
Artnr: ART0100881
Artnr: ART01008811
Artnr: ART0100882
Artnr: ART010089
Artnr: ART0100891
Artnr: ART01008911
Artnr: ART01008912
Artnr: ART01008913
Artnr: ART01008914
Artnr: ART0100892
Artnr: ART0100893
Artnr: ART0100894
Artnr: ART0100895

Omdöme

Lämna ett omdöme

66kqUH
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om