ATOMIC WARDEN MNC 13 Black/Black

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
SKISTOPPER BREDD MM. (MIDJEMÅTT):
2200,00 SEK
1500,00 SEK Ord. Pris (2200,00 SEK)
2200,00 SEK
1500,00 SEK Ord. Pris (2200,00 SEK)
2200,00 SEK
1500,00 SEK Ord. Pris (2200,00 SEK)
1500,00 SEK Ord. Pris (2200,00 SEK)
2200,00 SEK

Beskrivning

ATOMIC WARDEN MNC 13 Black/Black

Lös bindning 2200.-

Bindning med skidköp 1500.- (se rullningslisten ovan).

Vid köp av bindning ingår montering 500.-

Freeride performance and power for alpine and touring boots. WARDEN MNC 13 delivers great transmission and power in conditions, with consistent release performance for alpine and touring boots. The most versatile alpine binding yet.

OBS: Ange Midjemåttet på dina egna skidor (Övrig info i kassan), så får du rätt bredd på skistopper. För montering behöver vi Vikt och Sullängd i mm.

Din scale 4-13

Height in mm 24

Skier weight (kg) 42-125

Adjustment range (mm) 28

Weight of 1/2 pair (in g) 1132

Specifikationer

Artnr: AD50019480
Artnr: AD500194800
Artnr: AD500194801
Artnr: AD500194802
Artnr: AD500194803
Artnr: AD500194804
Artnr: AD500194805
Artnr: AD500194806

Omdöme

Lämna ett omdöme

d3RdWk
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om

MER FRÅN SAMMA KATEGORI

  • Vid köp av bindning ingår montering 500.-
    1300,00 SEK
    (Ord. Pris: 2000,00 SEK)
  • Vid köp av bindning ingår montering 500.-
    1500,00 SEK
    (Ord. Pris: 2200,00 SEK)