SALOMON X PRO 130 RACE

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
STORLEK (cm):
5195,00 SEK
5195,00 SEK
5195,00 SEK
5195,00 SEK
5195,00 SEK
5195,00 SEK

Beskrivning

Salomon X PRO 130 RACE

Gjutning av innesko/skal är fortfarande att rekommendera för att få bästa passform. Detta ingår i priset. Värde. 500.-

X PRO = BRED FOT

Twinframe teknologi anpassad för perfekt passform och bekvämlighet hela dagen, X-Pro's banbrytande 3D innersko förhindrar tryckpunkter och håller fast foten på ett bekvämt sätt.

X-Max TWIN frame teknologi är en kombination av styva material som går längs sulan och upp över pivotpunkten för att maximera kraftöverföring och kontroll.

X PRO 130 represents the pinnacle of all mountain performance, featuring a strong, secure World Cup claw power strap and polyamide chassis for maximum transmission and power.

Vikt 4030 (26.5)

Flex Index 130

Last 100/106

Specifikationer

Artnr: L40550700
Artnr: L405507000
Artnr: L405507001
Artnr: L405507002
Artnr: L405507003
Artnr: L405507004

Omdöme

Lämna ett omdöme

nFXUKa
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om

MER FRÅN SAMMA VARUMÄRKE

  • Salomon
    TOPPTURPJÄXOR
    5795,00 SEK
  • Salomon
    ALPINPJÄXOR DAM
    4295,00 SEK
  • Salomon
    TOPPTURPJÄXOR, ALPINPJÄXOR DAM
    4795,00 SEK
  • Salomon
    Gjutning av innesko/skal. Detta ingår i priset. Värde: 500.-
    3495,00 SEK
    (Ord. Pris: 6495,00 SEK)
  • MER FRÅN SAMMA KATEGORI

  • Salomon
    TOPPTURPJÄXOR
    5795,00 SEK
  • Salomon
    Gjutning av innesko/skal. Detta ingår i priset. Värde: 500.-
    3295,00 SEK
  • Salomon
    Gjutning av innesko/skal. Detta ingår i priset. Värde: 500.-
    3495,00 SEK
    (Ord. Pris: 6495,00 SEK)
  • Salomon
    Gjutning av innesko/skal. Detta ingår i priset. Värde: 500.-
    4195,00 SEK